Volné pozice
Zpátky

DevOps Engineer

V Inveo.cz už 10 let pracujeme na spokojenosti našich klientů z oblasti e-commerce (Asko - Nábytek, L'Oréal, J&T, Alpine Pro,....). Vyvíjíme si vlastní e-commerce platformu a e-mailingovou platformu Mailforce. Vytváříme komplexní webové projekty, ať už z pohledu realizace či následného managementu. Zároveň našim zákazníkům řídíme on-line marketing, od výkonnostního, přes social & content, až po e-mail marketing.
Jsme součástí holdingu V-Sharp Ventures SE, pod který patří např. start-up smart logistiky DoDo či společnosti RiverBit a Ydistri.
Do týmu hledáme DevOps-áka, který se nezalekne výzev. Pokud není Docker tvůj nepřítel a Kubernetes noční můra, rádi se s tebou potkáme v online-u, nebo u nás v office.

Není to jenom o kontajnerech, oblasti které tě čekají:

 • Linux, Nginx, Apache, MySQL, Redis a další
 • Kubernetes – správa clustrů, migrace aplikací z VPS
 • GitLab CI/CD
 • monitoring a aplikační metriky – Zabbix, Grafana, Prometheus, Kibana, Sentry
 • cost management
 • participace na zdokonalovaní celého delivery procesu

Není pro nás nejdůležitější, aby si se orientoval ve všem, preferujeme samostatnost, způsob uvažování, přístup a chuť, učit se nové věci.

Co od nás můžeš čekat:

 • šéfa vývoje, který se zajímá o rozvoj svých lidí a jejich zpětnou vazbu
 • práci v menším pohodovém týmu
 • možnost získat nové znalosti na pravidelných interních meet-upech, externích školeních
 • pružnou pracovní dobu, možnost částečného home-office, po zaškolení se můžeme domluvit i na remote
 • 23 dní dovolené + 3 sick days (+2 dny dovolené navíc po 1 odpracovaném roce)
 • předplacenou benefitní kartu nebo Multisportku, zvýhodněný firemní mobilní tarif, slevy u obchodních partnerů
 • fajn kanceláře v Praze – Karlíně poblíž metra B Křižíkova
 • firemní snídaně, teambuildingy a jiné akce – účast je dobrovolná

Pokud Tě naše nabídka zaujala, těšíme se na tvé CV nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil.

Mám zájem

Vyplň krátký formulář a my se na tebe budeme těšit.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Inveo.cz s.r.o., IČO: 28541669, se sídlem Křižíkova 148/34, 186 00 Praha 8 - Karlín, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva:(i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Souhlasím, aby společnost Inveo.cz s.r.o., IČO: 28541669, se sídlem Křižíkova 148/34, 186 00 Praha 8 - Karlín nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávaly mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společností, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování.

Formulář byl odeslán. Děkujeme!
Něco se nepovedlo :( Zkuste obnovit stránku a vyplnit formulář znovu.
Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Zavřít